LICENCE ČTYŘLÍSTEK

Základní charakteristika:

Tahle neporazitelná superparta je základním pilířem české komiksové tvorby: Koumák Myšpulín vymýšlí nástrahy na všechny nekalé živly a pomocí svých robotů a vynálezů je také úspěšně krotí. Bobík je silák, sportovec a ovšem také obrovský jedlík všeho chutného. Vždy připraven ve jménu dobra a svých kamarádů uplatnit své svaly. Pinďa je nejmladší, ale žádný otloukánek. Když se z maléru nedostane sám, může se vždycky spolehnout na své kamarády. Fifinčin ženský úsudek je v mezních situacích záchrannou brzdou. A navíc jako správná holka vytváří celé partě domácí zázemí.

Fenomenální ČTYŘLÍSTEK je nejprodávanější, nejčtenější a nejmilovanější komiks současnosti i všech dob. Svým čtenářům přináší pravidelnou dávku adrenalinu, dobrodružství, záhad a chytrých řešení. Za padesát let se stal ČTYŘLÍSTEK kultem. Ideálně propojuje rodiče s dětmi.

Čtyřlístek ve filmu:

První celovečerní animovaný film Čtyřlístek ve službách krále se stal kasovním trhákem roku 2013. V kinech jej zhlédlo 270 tisíc diváků, hlavně dětí. Další stovky tisíc diváků získal film na DVD a v televizi Nova.

Druhý celovečerní film se právě dotočil v počítačích studia Alkay Animation. Při natáčení se rovnou myslelo i na televizi. Nůžkami střihačů vznikla z celovečerního filmu ještě čtyřdílná TV minisérie. Životnost filmu se z obvyklých několika týdnů rázem protáhne až na několik let. Úměrně tomu vzroste počet diváků. Premiéra filmu v kinech je naplánovaná na duben 2019 k oslavám padesátin ČTYŘLÍSTKU.

2019: Padesát let Čtyřlístku:

Fifinka, Bobík, Myšpulín a Pinďa letos slaví padesátiny ČTYŘLÍSTKU. A je to pořádná jííízda: vedle nového celovečerního filmu dostane ČTYŘLÍSTEK k narozeninám ještě velkolepou multimediální výstavu v Praze. Upoutávky na film, výstavu a další události zaplavují celé Česko. Outdoor a indoor, tisk a online, televizi a internet...

Grafické podklady:

Do grafických podkladů je zařazen výběr ilustrací z nejlepších ČTYŘLÍSTKŮ vydaných po roce 2000. Vybrat si můžete z více než 400 typických, komiksovou dynamikou nabitých motivů. V rámci nadstandardu lze u autora objednat exkluzivní specifické ilustrace vašemu produktu na míru.

Hlavní cílové skupiny:

Děti staršího předškolního a mladšího školního věku.
Rodiny s dětmi.